Impact Hub Ostrava

Firma SMESH volá „Ostravo, jsme tady!“

Už bylo na čase dát o sobě vědět, proto jsme využili báječné příležitosti prezentovat náš projekt v Ostravském Impact Hubu. Strávili jsme tak jedno příjemné čtvrteční odpoledne ve společnosti inspirativních lidí.

Měli jsme nelehký úkol, a to odprezentovat vše o naší firmě a originálním Smeshbagu za pouhých 200 sekund, což je asi 3 a půl minuty. Této výzvy se ujalo sympatické duo Terka s Vladanem. Těm se podařilo zaujmout, informovat, dokonce i pobavit opravdu všechny. Seznámili posluchače také s naší kampaní na serveru Hithit.

Ambiciózních lidí se sešlo mnoho, diváci shlédli 7 prezentací, přesto se v závěrečném hlasování rozhodli zvolit za nejlepší nápad náš Smeshbag! Jako výhru jsme získali menší finanční obnos tvořící dobrovolné vstupné, ale především členství v Hubu s příslibem budoucí spolupráce.

Věříme, že v Hubu se na nás jen tak nezapomene a své nové zkušenosti stoprocentně využijeme i v budoucnosti. Velký den to byl především pro Terku s Vladanem, kteří se tímto výstupem dostali do firemního prezentačního týmu a budou SMESH prezentovat spolu s Nelou, Péťou a Štěpánem na pražském veletrhu studentských firem. Sledujte naše stránky a sociální sítě, ať si nenecháte ujít další příležitost se s námi setkat.

Impact Hub Ostrava

You May Also Like

Napsat komentář